MeestUS - схаменися!!!

Тема у розділі 'Meest US', створена користувачем sensey, 24 жов 2022.

  1. sensey

    sensey Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    435
    Симпатії:
    128
    Бали:
    434
    І так довго возив "мостом" більше чим 5 років але якось останні 4 посилки мали проблеми в 3 із них. Причому чим далі тим гірше.
    Не хотів довго писати але сподіваюсящо хоч хтось читає даний форум і можливо якось вплине на ситуацію з середини.
    Почнему з початку відправлення CV947460060US авіа дрібна річ менеше 1 кг наразували $15 за доставку....
    CV947441069US море я його хотів дозбирати і вкинути туди 3 посилку, але міст вирішив не чекати мене і сам відправив мою посилку. Далі нарахувавши мені $1300 за доставку. Уявляєте мої ємоції за посилку в 3 кг 1300 баксів. Згодом сказали збій виправили.
    [​IMG]
    Далі відпрвлення в один клік з посилкою 9405508205497158498564 USPS була доставлена 14.10.22 але до 17.10.22 так і не зявилася в кабінеті. Я звісно підняв кіпіш тому що там була досить коштовна річ, але мені видали ось таку "бумажку"
    [​IMG]

    Оскільки після даної бумажки про втрату я вже не розраховував її отримати і не заходив в кабінет аж до 22.10.22. Але всеж таки хтось таки читає тему і мою посилку "знайшли" і навіть встигла виїхати і потрапити на утримання. Доречі додам пару слів про цінність і правдивість даного "листа" який як виявилося служить....ай не буду писати самі все розумієте.
    [​IMG]
    І фінальний штрих вартість доставки в обох випадках спрощений сервіс. Останню посилку я відправив на адрему брата на Dnipro.LLC (сам я їми не користуюсь через хамство спвробітників) але тут вже був крайній випадок. Я думаю розумієте. Я був дуже приємно здивований. Сприймайте як хочте хоч як рекламу.
    Ну і вартість доставки авіа (вага як бачте однакова)
    міст
    [​IMG]
    дніпро
    [​IMG]
    зверніть увагу на вартість доставки 1 кг від міста майже $9 доларів за 1кг-такого тарифу офіційно ніде немає. Ну і вартість фінальна в майже 2 рази більша. Я вже заплатив навіть не сперечався.
    Шановний МІСТ зробіть щось із своїм сервісом доставки посилок із США. Гроші які ви витрачаєте на рекламу наприклад на Українській правді краще направити на нормальний сервіс опрацювання посилок від отримання до інвойсів. Скільки клячу не рекламуй вона їхати не буде нормально...
     
    Останнє редагування: 24 жов 2022
    Andriy_Struy подобається це.
  2. Lion777

    Lion777 Ученик ШУ

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Бали:
    74
    В них тариф авіа 8,79$ за 1 кг і +2$, у вас 1,45кг * 8.79$ + 2$ = 14,75$ і +1$ за доставку з безподаткового штату, з тарифом все так. А те що посилки гублять, то це їх не красить і лякає таке відношення. В них дуже багато співробітників - далба...ів