Meest US

Тема у розділі 'Meest US', створена користувачем Бану, 14 бер 2013.

  1. gio_mcs

    gio_mcs Аспирант ШУ

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Бали:
    224
    Ви спочатку дізнайтеся чи у продавця є можливість повернення? І який термін. Пробуйте звернутися у Нову Пошту.
     
  2. Kolya

    Kolya Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,820
    Симпатії:
    352
    Бали:
    634
    Лише Укрпошта і найдешевше і найшвидше за телефон буде десь 1000 грн, по термінах 20 днів їхало з Луцька в США
     
  3. Kolya

    Kolya Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,820
    Симпатії:
    352
    Бали:
    634
    Але спочатку хай продавець створить тікет на повернення і ви через службу підтримки eBay (якщо це eBay) повинні попросити змінити той трек який дасть вам ваш продавець на ваш трек Укрпошти, і воно оновиться в системі. Я так відправляв два рази назад
     
  4. ATIV

    ATIV Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    253
    Бали:
    384
    Відповім сама собі: у Кабінеті адреса проживання повина стояти USA.
     
  5. breeze

    breeze Ученик ШУ

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Бали:
    54
    А у вас отримувач була фізична особа чи юридична? я буду повертати в магазин на ібеї і думаю що там мені можуть виставити адресу компанії, в нас просто коли на компанію приходить відразу буде розмитнення і т.д. а в них як?
     
  6. Kolya

    Kolya Учёная степень ШУ

    Повідомлення:
    1,820
    Симпатії:
    352
    Бали:
    634
    Ой я навіть ні знаю, я просто слав на адресну доставку і все...в мене був товар один за 120$ інший за 220$
     
  7. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Відпишусь і я на рахунок об'ємної ваги. Згідно їхнього оголошення застосовується нова формула у новому році і складає Д * Ш * В (в см) / 6145 = об'ємна вага в кілограмах.

    Так от, перша посилка в 2024 і одразу нарахували об'ємну вагу. Причому це такий ТРЕШ!!! Вкладення (я не буду писати що саме), складає ледь чверть того коробасу що вони обрали на консолідації! І нарахували аж 14 кілограм, хоча є габарити коробки і згідно їхньої формули складає всього 5,18 кг!

    Короче це треш і зашквар! Треба розбиратися. Будте уважні!!!

    З.І. Підтримка така упорота, це просто пи..ць! Чи вони справді такі тупі, чи голову просто морочать і тягнуть час...
     
    Останнє редагування: 3 січ 2024
    TRT Express, sensey, Shopik.V та ще 1-му подобається це.
  8. iva1111

    iva1111 Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    18
    Бали:
    374
    Адреса:
    киев
    От і мене почалися проблеми з обʼємною вагою. Одні і ті ж товари замовляю багато років , ніколи такого не було. Виходячи з ваших відгуків, не бачу сенсу залишатися з містом. Питання на кого Ви вирішили їх змінювати ?
     
    Ганна12 подобається це.
  9. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Найбільш чудове, що вони самі ж не вміють користуватися своїми формулами і пишуть таку дичину, це просто звиздець!

    А так, теж хотілося б почути які є альтернативи цим "чудо-бізнесменам"
     
    Shopik.V, iva1111 та BoRo подобається це.
  10. OnTiMi3aTOP

    OnTiMi3aTOP Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Контактував з підтримкою на рахунок того, як вони нараховують об'ємну вагу тепер. Ось що мені відповіли:

    - Вони змінили формулу нарахування з Д * Ш * В (в см) / 5000 = об'ємна вага в кілограмах на Д * Ш * В (в см) / 6145 = об'ємна вага в кілограмах. В цьому плані стало вигідніше.

    - Раніше об'ємна вага не нараховувалася до відправлень вагою до 1 кг. Тепер її не нараховують до відправлень до 2 кг. Знову ж таки, до цього моменту все ОК.

    - Тепер об'ємна вага буде врахована в тариф на відправку, якщо об’ємна вага перевищує фактичну більше, ніж в 1,5 рази для авіа відправлень та в 3 рази для морських відправлень. Раніше було в 3 рази для авіа і в 3 рази для моря. Ось в цьому місці можна сказати, що тариф підвищено.

    - Формули розрахунку вартості доставки -

    Для авіа відправлень: (фактична вага * тариф) + 2 * (об’ємна вага – фактична вага).

    Для морських відправлень: (фактична вага * тариф) + (об’ємна вага – фактична вага).


    Як підсумок можу сказати, що все не так погано, як може здатися:) Об'ємну вагу нараховують на справді об'ємні посилки. Якщо подивитися на альтернативи, то в того ж Дніпра значно гірші умови відправки об'ємних вантажів, ніж в Моста. Досліджував ще тарифи менших компаній - в них також є об'ємна вага і складно з цим всім.
    Тому альтернатив Мосту поки не бачу...
     
  11. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Користуйся на здоров'я! Твоя інформація не несе ніякої користі, оскільки вони ігнорують свої ж правила і формули.

    А тим часом вже другий день не можу досягти щоб мені ПРОСТО ПРАВИЛЬНО згідно їхньої формули порахували об'ємну вагу!
    Тому що ці дауни пишуть що завгодно, але уникають відповіді на питання як у них вийшло 14 кг замість 5,18.

    "Об'ємну вагу нараховують на справді об'ємні посилки" це ти типу розумним вирішив здатися чи працюєш на них?
    Я особисто для тебе потім зроблю розпаковку і покажу що там було запаковано і в яку коробку
     
  12. OnTiMi3aTOP

    OnTiMi3aTOP Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    Я також проти об'ємної ваги і волів би платити тільки за фізичну, але розумію, що нікуди від цього не дітися...
    Працюю на них? Ні за що на світі)) На мої останні посилки також нарахували об'ємну вагу з нового року і я справді хотів адресувати все до Дніпра, але перечитавши їхні умови дійшов висновку, що навіть зараз у моста вигідніше...

    Якщо можете - підкажіть сервіси, які відправляють об'ємні вантажі дешевше.

    І чисто задля цікавості - скиньте габарити вашого відправлення через міст. Хочу зрозуміти чи вони дійсно не розуміють своїх формул чи це тільки в мене все сходиться в калькуляціях нових тарифів.
     
  13. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Вони підставили об'ємну вагу у фунтах замість кілограмів. Зателефонував, здається вирішили це питання. АЛЕ це не змінює факту що об'єм був роздутий за рахунок величезної для того вкладення коробки!
     
  14. OnTiMi3aTOP

    OnTiMi3aTOP Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Бали:
    324
    В мене був випадок в минулому році, що також поклали ноутбук в коробку, в яку ще 5 ноутбуків би влізло.
    Порадили замовляти послугу видалення об'ємної ваги і компенсавали кілька доларів на баланс за доставку повітря
     
  15. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Видалення якої об'ємної ваги, якщо вони її самі створюють?) Типу я повинен замовляти непотрібну мені послугу, знаючи що вони свідомо використають завелику коробку під час консолідації?) Дякую, це дійсно порада дня!!!
     
    Svetlana77 подобається це.
  16. Katenikitnik

    Katenikitnik Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    4
    Бали:
    324
    Доброго дня. Підкажіть які терміни доставки авіа зараз із США? ЮЕ дуже затримує(
     
  17. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Як пощастить. Ось вам приклад: від 22.12 вчора заїхала в Україну, а від 19.12 - ні
     
    Останнє редагування: 4 січ 2024
    Katenikitnik подобається це.
  18. Fastfudov

    Fastfudov Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    4
    Бали:
    324
    а ну звичайно все круто), +15-20 дол на рівному місці, три коробки взуття, макс 40-45 дол через ЮЕ,
    дійсно нема альтернативи...

    [​IMG]
     
    eXe7er подобається це.
  19. Fastfudov

    Fastfudov Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    4
    Бали:
    324
    2-3 тижгні, доволі швидко, ось тільки за обємну вагу заплатите, но то таке, кажуть шо це не так погано, всьо круто всьо супер
     
  20. cimb

    cimb Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    647
    Симпатії:
    1,868
    Бали:
    434
    2-3 недели - это очень долго, другой перевозчик за неделю управился. С учетом объемного веса теперь вобще нет смысла в мисте, получается.
     
  21. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Шановні користувачі горезвісного Meest! Якщо в когось з вас є позивтивні випадки вирішення питання з втратою замовлення, доставленого на адресу транзитного складу в Делавері, відпишіться, будь ласка! Можна тут, а можна й у приватні повідомлення, як вам буде зручно!

    Мова йде про USPS і, наскільки я зрозумів з того, що є на їхньому сайті, подавати скаргу або запит на пошук посилки може лише відправник, оскільки вони потребують дані відправника також (чого в мене просто немає).
    Якщо хтось знає, яким чином можна отримати підтвердження доставки від USPS напишіть тут, будь ласка. Дякую
     
    Останнє редагування: 24 січ 2024
  22. cimb

    cimb Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    647
    Симпатії:
    1,868
    Бали:
    434
    Добрый день. Не нашлась Ваша посылка? Моя уже 6-й день не появляется в кабинете, тоже доставлена в Делавер.
     
  23. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Замовлення знайшлося на 11й день після фіксації доставки. Просто пощастило, оскільки міст до останнього дня заперечував отримання. З USPS спілкування теж не склалося, тому робіть висновки, єдиний хто може допомогти в подібній ситуації це продавець. І перше, що я зробив, відмовився від послуг транзитного складу, взагалі. Жодної посилки з тих пір туди не замовив. А в майбутньому зведу співпрацювання з міст америка до мінімуму. Дістала відмороженість міста, а також те, що на ібей як мінімум 5% продавців, бачачи адресу в джерсі або делавері, просто скасовують замовлення, для них це чорна мітка.
     
    cimb подобається це.
  24. cimb

    cimb Научный сотрудник ШУ

    Повідомлення:
    647
    Симпатії:
    1,868
    Бали:
    434
    Получается, Ваша посылка просто нашлась сама по себе или этому что-то поспособствовало? Я уже тоже сто раз пожалела, что отправила в Делавер, хотя предыдущая пара заказов туда были без проблем.
     
  25. eXe7er

    eXe7er Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    36
    Бали:
    384
    Та в-принципі я нічого конкретного зробити не встиг. Перемовини з продавцем та usps тільки йшли (там потрібно чекати деякий час, перш ніж подати скаргу, і вам повинні надати proof of delivery з адресою доставки у вигляді форми). Тому я вважаю що її просто знайшли на складі міст та нарешті відсканували. Тут подібні ситуації відбуваються час від часу. Проходить місяць, два... іноді майже рік... і замовлення знаходять. Але не факт)
     
    cimb подобається це.
  26. ShoppEX

    ShoppEX Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    9
    Бали:
    344
    Адреса:
    Ukraine
    Здравствуйте, у кого-то было так что продавец даёт трек DHL e commerc а потом доставку делает на последней миле USPS..
    Так вот интересно какой трек основной и на лейбле посылки будет?
     
  27. MMXX

    MMXX Преподаватель ШУ

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    15
    Бали:
    334
    Я в таких случаях регистрировал в кабинете две посылки с разными треками. Одна посылка у вас в кабинете изменит статус, вторая - нет. Но во всех случаях у меня обновлялась посылка с трек номером доставщика последней мили.
     
    ShoppEX подобається це.